CHLOE BENNET

6. února 2015 v 19:07 | malia

NEWSPHOTOGALLERYVIDEOS
FILMOGRAPHYAGENTS OF SHIELDMORE

Chloe Bennet (rozená Chloe Wang * 18. dubna 1992, Chicago, Illinois, USA) je americká herečka a zpěvačka. Nejvíce se proslavila rolí Skye v seriálu televizní stanice ABC Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D..

Chloe se naroila v Chicagu. Je dcerou Stephanie a Benneta Wanga. Má šest bratrů: tři biologické, dva africko-americké pěstounské bratry a jednoho mexicko-filipínského pěstounského bratra. Navštěvovala Ignatius College Prep. V 15 letech se přestěhovala do Čína za pěveckou kariérou. Změnila si jméno na Chloe Bennet, kvůli západním médiím.

Zatímco v Číně studovala mandarínštinu, vydala svůj debutový singl "Uh Oh" jak v angličtině tak v mandarínštině, následoval singl "Every Day in Between" jen v angličtině. Poté se přestěhovala do Los Angeles v Kalifornii.

Popré se na obrazovkách objevila v letní taneční show The Nightlife. V roce 2011 se objevila v hudebním videu korejské skupiny BIGBANG k písničce "Tonight". Během let 2012 a 2013 hrála vedlejší roli Hailey v dramatickém seriálu stanice ABC Nashville.

V prosinci 2012 byla obsazena do hlavní role seriálu stanice ABC Agents of S.H.I.E.L.D., který měl premiéru 24. září 2013.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama